Papatya Şal Modeli Yapılışı

Papatya şal modeli yapılışı şık ve güzel olan her mevsim kullana bileceğimiz papatya çiçek teması kullanılan bu güzel şal yapımı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Hanımlarımızın kıyafetlerini tamamlayıcı olan şal modelleri her daim kullanışlı bir aksesuardır. Bir çok kıyafetimize uyan davetlerde tercih ettiğimiz veya serin yaz akşamlarında kullanılan şal dolabımızda olmazsa olmazlardandır.

Papatya çiçeği tercih edilmiş tek renk olarak yapılan modelimizi sizler farklılık katabilirsiniz. Tek renk olarak kıyafetinize uygun renk tercihinde buluna bilirsiniz. Kişiye göre tercihler farklılık gösterebilir.

Kızlarımızın çeyizleri içinde yapılabilecek en güzel şal modeli diyebiliriz. Özellikle gelinlik üzerine gidebilecek bir şal modeli diyebiliriz. Yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN..

Papatya Şal Modeli Yapılışı

Üçgen şal modeli uzun kenardan başlamalı vede eksiltme yapılmaktadır. Çift sayı üzerine kurulmaktadır. Papatyalar iki sırada tamamlanmaktadır.

Alize angora simli ip tercih edilmiştir. Farklı ip kullana bilirsiniz.

3 Numara tığ seçimi, elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Plastik halka (5 paket kullanılmıştır)

İlk olarak çift sayı kullanıyoruz 8 halka ile başlıyoruz. İlk halkamızın içine ikili trabzan yapıyoruz üç trabzan yapıp 1 zincir çekip sık iğne yapıp papatyanın ilk yaprağını yapmış olduk, tekrar 1 zincir çekip yine üç trabzan yapıyoruz. Üç yaprak yapmış olduk çok uzun olmamak kaydıyla örümcek modeli yapıyoruz üst üste iki örümcek yapıp diğer halkamızı alıp tekrar aynı papatyanın yapraklarını oluşturuyoruz. Detaylı anlatım için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Papatya Şal Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel şal modeli için çok teşekkür ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ