Canım Anne

Peluş yakalı bebek yeleği yapılışı

Peluş yakalı bebek yeleği yapılışı

Peluş yakalı bebek yeleği yapılışı

Bebek yelek modellerinde farklılık arayanlar için yaka detayında peluş modeli tercih edilmiş çok şık olduğunu düşündüğümüz yelek modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Peluş yakalı bebek yelek örneğini yapılışı kolay olan görselliği güzel görünen bebek yeleğini video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz bir yelektir.

Sayfamızda bir çok yelek modelini bulabilirsiniz. Her tarza ve beğeniye göre yelek örneklerini sayfamızda sizler için yayımlıyoruz. Bizleri takip ederek en güzel örneklere ulaşabilirsiniz. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Peluş yakalı bebek yeleği yapılışı

6 Ay ve 1 yaş için uygundur

Yaka için kuzu ipi

Bebek yünü 3 yumak kullanılmıştır.

3,5 Numara şiş

İlk olarak araka kısım yapılarak başlanmaktadır. 60 İlmek atalım ve haroşa tekniği uygulayalım. Modelimizi detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelisn dileklerimi iletiyorum.

Bebek yelekleri, örgü yelek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Peluş yakalı bebek yeleği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına bu güzel bebek yeleği yapılışı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ