Puf çiçekli yuvarlak lif yapılışı

Puf çiçekli yuvarlak lif yapılışı oldukça güzel çiçek çeyizler ve siparişler için şık lif modeli olacağını düşünüyoruz. Yapımı kolay olan modelimizi ilk defa yapacak olan arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek yapabilirler.

Lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için sayfamız oldukça geniştir. Bir çok modeli bulabilirsiniz. Sayfamızda takım lif, kare, kese, figürlü bir çok çeşit lif örneğini bulabilirsiniz.

El işlerinin en çok yapılanı lif modelleri olunca yeni tasarımlar farklı örnekleri ortaya çıkmaya devam etmektedir. Bizlerde sizler için en güzel ve yeni lif modellerini sunmaya devam ediyoruz. Yeni paylaşımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Puf çiçekli yuvarlak lif yapılışı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak 4 zincir çekelim ve halka oluşturalım içine fıstık uyguluyoruz ve aralarda üç zincir çekip toplamda altı fıstık yapalım. Halkayı kapatıp fıstığın tepesine fıstık yapalım ve kapatalım ve iki tane fıstık yapıp birlikte kapatalım. Yıldız tekniği uyguluyoruz.

Model altı dilimden oluşmaktadır. Orta kısmında çiçek detayı vardır. Modelin detaylı yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Puf çiçekli yuvarlak lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ