Quilling (Kağıt Kıvırma) Teknikleri Nasıl Yapılır ? Anlatımlı

Quilling (Kağıt Kıvırma) Teknikleri Nasıl Yapılır ? Anlatımlı

Quilling (Kağıt Kıvırma) Teknikleri Nasıl Yapılır ? Anlatımlı 

Türkiye’de ‘Kağıt Kıvırma Sanatı’ olarak bilinen Quilling kağıt kıvırma için gerekli olan teknikleri bu videoda sizlere anlatımını yaptık. Bu teknikleri öğrenmek Quilling e ilk adımı atmak demektir. Bir sonraki videolarda ise aşağıda paylaştığımız çalışmaları anlatabiliriz. Sizlerden gelecek olan istekler ve yorumlar sonraki videonun konusunu belirleyecektir.

Malzemeler; eşit ebatlarda kesilmiş kağıt, kağıt yapıştırıcısı, çöp şiş veya kürdan, cetvel.
Malzemelerin tamamını verdiğimiz linkten kolaylıkla alabilirsiniz.:https://goo.gl/5OoA7o

Quilling (Kağıt Kıvırma) Teknikleri Nasıl Yapılır ?Videolu Anlatımlı 

Yapımı: Çöp şişin uç kısmına ufak bir bıçak darbesiyle açtığımız yere kağıdımızı yerleştiriyoruz. Daha sonra kağımız bitene kadar kıvırıp istediğimiz büyüklüğü elde ettiğimizde çöp şişten çıkartıp kağıdımızın ucunu yapıştırıyoruz. Aynı teknikle birden fazla motif oluşturabiliriz. Motifleri bir araya getirdiğimiz zaman üç boyutlu bir eser ve ya daha farklı çalışmalar elde edebiliriz. Çalışmaları görmek ve bizimle birlikte Quilling sanatına başlamak istiyorsanız, yorumlarınızı bekliyoruz.

Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı “Örgü Modelleri – Canım Anne” Uygulama linkleri:
Google Play (Android) ► http://goo.gl/VHme4w
Apple Store (IOS) ►http://goo.gl/eRWsbs

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ