Canım Anne

Rengarenk kalpli lif yapımı

Rengarenk kalpli lif yapımı

Rengarenk kalpli lif yapımı farklılık isteyen arkadaşlarımız için renkli lif iplerinizi değerlendire bilirsiniz. Harika lif modeli ortaya çıkmaktadır. Görselliği güzel, yapılışı oldukça kolay olan lif modelini severek yapacağınız model olacağını düşünüyoruz.

Çeyizlik lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için özellikle yuvarlak lif modeli seviyorsanız rengarenk kalpli lif modeli sizin aradığınız model olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçaklın..

Rengarenk kalpli lif yapımı

Az Kalan İpleri Bakın Ne Yaptık ?

İstediğiniz renklerde lif ipi

Elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

Az Kalan iplerden renk renk çalıştık isterseniz kalpleri beyaz zemin kullanarak tek renkte yapabilirsiniz.

Lif modelimiz 6 parçadan oluşuyor lifimize ilk önce 3 zincir çekerek içine 3 fıstık yaparak başlanıyor sıra sonlarında artış yapıyoruz üçüncü sırada kalbimizi istediğiniz renkle yapıyoruz 7 sıra bu şekilde örüp daha sonra eksiltiyoruz kalp şeklini alan Lifimizi 6 parça renk renk örüp her parçayı hangi renk kalp uyguladıysak o renkle fıstık tekniği ile birleştirip bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi diliyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Baklava desenli lif yapılışı için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Rengarenk kalpli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/l5UK5a9xgFg
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ