Örgü Çanta Modelleri

Örgü örmek insana her zaman iyi geliyor, stresli bir günün ardından en güzel terapi örgü örmek olabilir. En keyifli hobiler arasında da hanımlar için en üst sıralarda geliyor örgü örmek. Kış ayları kapıda, evlerde daha çok vakit geçireceğiz. Boş vakitlerinizi değerlendirecek keyifli bir proje yapmak isterseniz sizler için harika bir fikrimiz var. Kendiniz için şık bir çanta örmeye ne dersiniz? Bu fikri hayata geçirmeyi düşünüyorsanız örgü çanta örnekleri için hemen araştırmalara başlayalım o halde.

Malum önümüz kış, çantanızı yünlü iplerle yapmanız daha mantıklı ve mevsime uygun olacaktır. Örgü çantaları şiş ya da tığ ile örmeniz mümkün, tercih tamamen sizin zevkinize ve keyfinize kalmış hanımlar. Tığ işi örgü çanta modelleri internet ortamında daha revaçta gibi görünüyor bizden söylemesi. Çantanızı örmeden önce kafanızda bir model belirlemenizi tavsiye ederiz. Tek parça örebileceğiniz gibi, motiflerden oluşan bir çanta da tasarlayabilirsiniz. Yapacağınız çantayı düşünürken kışlık kıyafetlerinizi de gözünüzün önüne getirmenizde fayda olabilir. Çanta renginizi kıyafetlerinize uygun seçmeniz kıyafetinizi bütünleyeceğinden daha hoş olacaktır. Düz renk kıyafetler tercih ediyorsanız, örgü çantanızı farklı renklerden yapabilir kıyafetinizi canlandırabilirsiniz. Farklı motiflerden örmeye karar verirseniz, motiflerinizin renklerini değişik seçebilirsiniz örneğin.

Kolay örgü çanta örnekleri için yün iplerin yanı sıra tahta saplar ya da tabanlar alabilirsiniz belki. Çantanızda farklı objeleri bir arada kullanmak istiyorsanız örgünüz bittikten sonra dantellerle, kurdelelerle ya da boncuklarla süsleyebilirsiniz. Hatta düz renk bir çanta örecekseniz değişik boyutlarda düğmeleri üzerine dikip özgün bir tasarım yapabilirsiniz. Aslında öreceğiniz her çanta tamamen sizin zevkinizi yansıtacak ve örneği size özel olacak. Çanta örmek size çok keyifli geleceğinden tek bir taneyle yetineceğinizi düşünmüyoruz doğrusu. Belki sevdikleriniz için bile şık bir çanta örmek isteyebilirsiniz hanımlar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ