Canım Anne

Renkli bulmaca kare lif yapımı

Renkli bulmaca kare lif yapımı

Renkli bulmaca kare lif yapımı farklı görünümü ile kare lif modelinin çizgisini oldukça değiştirmektedir. Kare lif modelleri seviyorsanız bulmaca modelini severek öreceğinizi düşünüyoruz. Renkli bulmaca lif modelini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı lif modelleri yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır.

Lif modelleri el ilerinin en güzel ve çok yapılan örgü modeli olmaya devam etmektedir. Yapılışları kolay ve video anlatımlı olması ve farklı bir çok modelin bulunması her kişiye ayrı hitap etmesi hanımlarımızın tercihinde olmaktadır.

Çeyizlik lif modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır. En güzel ve farklı tasarım lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Renkli bulmaca kare lif yapımı

Renkli bulmaca lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Modelimize 7 numara tığla birbiri ardına birleşik 18 fıstık yapıyoruz. 2 sıra kutu tekniğiyle örüyoruz. Tam ortasından 8 er sıra alta ve üste doğru örterek kutu tekniğiyle yapılmış bir artı işareti oluşturuyoruz. Bu artının etrafına renkli iple 2 sıra örüyoruz. Boşta kalan kısımları iki sırada bir renk değiştirerek kare haline getiriyoruz. Fıstık üzeri fıstık yaparak kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Renkli bulmaca kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ