Renkli Fiskos Örtüsü Örnekleri

Renkli Fiskos Örtüsü Örnekleri

  Evinize renk katmak, şıklık katmak için dantelleri kullanabilirsiniz. Dantelin şıklığı, zarafeti sizinde evlerinize hava katsın istiyorsanız birbirinden şık modeller, parçalar mevcuttur. El emeği ürünlere verilen değer gün geçtikçe artmaktadır. Sizde dekorunuzda el emeği, göz nuru dantellere yer vererek farklı bir hava katabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran dantel modelleri olmasıyla beraber günümüzde yeni ortaya çıkmış birbirinden şık modeller de mevcuttur.

Dantel ürünlerden biri de fiskos örtüleridir. Fiskos örtüleri hemen hemen her genç kızın çeyizinde bulunan nadide parçalardan biridir. Salonlarımızda veya oturma odalarımızda fiskos üzerine örtmek için kullandığımız örtüler evlerimizin havasını bir anda değiştirmeye de yardımcı olacaktır. Birbirinden şık modelleri, örnekleri vardır.

Fiskos örtüsü modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tığ ile yapılan modeller olduğu gibi son zamanlarda iğne oyası ile yapılan modelleri de ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda hem iğne oyası hem de tığ işi örgünün bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Fiskos modellerinin bütün şekilde örülenleri olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modelleri de vardır.

Son zamanlarda ortaya çıkan modellerden biri de farklı materyaller kullanılarak yapılan fiskos örtüleridir. Boncuk, pul, serum, kurdele, inci gibi materyaller kullanılarak oluşturulan fiskos modelleri de vardır. Her geçtiğimiz gün bu modellere yenileri eklenmektedir.

Fiskos örtüleri daha çok beyaz iplerle örülse de son zamanlarda renkli iplerle örülen modelleri de ortaya çıkmıştır. Beğendiğiniz bir rengi seçerek veya odanıza uyumlu olacağını düşündüğünüz bir rengi tercih ederek rahatlıkla renkli modellerde elde edebilirsiniz.

Birbirinden şık renkli fiskos örtüsü örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ