Reklam

Renkli kalpli kare lif modeli yapımı

Reklam
Reklam

Renkli kalpli kare lif modeli yapımı kalp lif modellerini sevenler için kare tema içinde kalp detayları oldukça güzel olan bir lif modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Kare lif modelleri sevenler için harika bir lif örneği sizleri beklemektedir. Yapılışı oldukça kolay olan kalp şeması ile faklı çizgiler taşımış olan lif modelimizi farklı ip tercihleri ile renk renk yapabilirsiniz. Kalan lif iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

Çeyizlik lif örneği arayanlar içinde değişik bir kare lif çalışması olacaktır. Lif modelleri kızlarımızın çeyizi içinde oldukça fazla yapılan çeyizlik örgü modelleri arasında yer almaktadır. O kadar çok güzel lif modeli örnekleri olduğu için neredeyse annelerimiz hepsini severek ördüklerini düşünüyorum. Sizler içinde sayfamızda birbirinden güzle lif modelleri mevcuttur.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif örneklerine ulaşmanız mümkündür. Bütün modellerimiz video anlatımlı olup yapılışlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Renkli kalpli kare lif modeli yapımı

Renkli kalpli kare lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla

23 Fıstık boyunda kutu tekniğiyle örülen 3 fıstık eninde bir parça örerek başlıyoruz. Parçanın tam ortasından 3 fıstık eninde artı işareti olacak şekilde 2 parça uzatıyoruz. Uzattığımız parçaların aralarındaki boşluklara renkli iplerle kutu tekniğiyle kalpler yapıyoruz ve kalan boşluk kısmı yine beyaz iple doldurup kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Renkli kalpli kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

Sonrakini düzenle 25 Mart 2019 10:37 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Örgü Patik Modelleri

Pembe kız bebek patik yapılışı

Pembe kız bebek patik… Devamını oku

1 gün önce
  • Tığ İşi

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi çok amaçlı… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

Yazlık genç bayan örgü yelek modelleri (hepsi çok güzel)

Yaz aylarında serin gecelerde… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Kışlık Çanta Modelleri

Örgü bizim için önemli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.