Renkli kare lif modeli yapılışı

Renkli kare lif modeli yapılışı

Renkli kare lif modeli yapılışı birçok renk ipi bir arada uygulaya bileceğiniz görselliği güzel olup yapım aşaması kolay lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sizler renk seçeneği dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Kalan lif iplerini değerlendirmek adına renkli kare lif modeli olmuş;

Lif modelleri video anlatımlı olması ve geniş model seçeneği bulunması lif yapımına ilginin artmasında büyük rol oynamıştır. Tığ işi modellerinin başında lif modelleri gelmektedir. Çeyizlerinde olmazsa olmazı diyebiliriz. Nişan bohçalarında yer almaktadır.

Banyo lifi yapıp el emeğinden satış sağlayan hanımlarımız ev bütçesine kazanç sağlamaktadır. Lif modelleri çok ilgi gören el işidir. Takım lifler, tasarımlar, farklı farklı boyutlarda sayısız seçeneği olması her kesimin ilgisini çekmektedir. Sitemizde geniş örnek seçeneğini video anlatımlı bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Renkli kare lif modeli yapılışı

6 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak uç uca fıstık yapalım toplamda on dört fıstık yapalım, on beşinci fıstık dönüş fıstığı olacak sonrasında üçlü fıstık kapatarak devam ediyoruz. Yıldız tekniği uyguluyoruz. İki sıra örerek şerit hazırlamış olduk diğer renklerle de hazırlayıp birleştirerek kare lif hazırlıyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Renkli kare lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ