Renkli Vitrin Danteli Örnekleri

Eskiden boydan boya vitrinler kullanılırken artık günümüzde mini köşe gümüşlük takımları daha çok kullanılmaktadır. Ancak değişmeyen tek bir şey vardır ki o da vitrinler süsleyen dantellerdir. Fincanları dizdiğimiz evimizin en önem verdiğimiz salonlarımızda vitrin dantellerini de sıklıkla kullanmaktayız. Vitrin dantelleri salonunuzun, vitrinizin şıklığına şıklık katmaktadır. Evinize gelen misafirleriniz de gözünü vitrinlerinizden alamayacak kadar şık modellerimiz mevcuttur.

Bin bir çeşit ve modelde vitrin danteli örnekleri mevcuttur. Oval, yuvarlak ve kare şeklinde örülen farklı modeller mevcuttur. Sık iğne ile örülen danteller olduğu gibi seyrek örgü ile örülen hafif modeller de vardır. Ayrıca ördüğünüz ipin kalitesi de önemlidir. Eğer kaliteli bir ipten örerseniz ortaya çıkacak olan sonuçtan da memnun olursunuz. Yeni trend olan simli ve renkli vitrin danteli örnekleri mevcuttur. Salon takımınıza uygun olarak istediğiniz renk ve model de vitrin takımı örebilirsiniz. El becerisi yüksek olan bayanlar için zor modellerimiz olduğu gibi örgüye yeni başlamış olan bayanlar içinde kolay modellerimiz sitemizde mevcuttur. İlk bakışta zor gibi gözükse de görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

Tek parça dantelden oluşan vitrin takımları olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile oluşan dantel modelleri de vardır. Parçaların birleştirilmesi ile oluşan modelleri örmek bütün bir şekilde örmeye göre daha kolay ve basittir. Ayrıca tığ işi ile örülen modellerimiz olduğu gibi yeni trend olan iğne ile yapılan vitrin dantellerimiz de mevcuttur. İğne ile yapılan modeller tığ ile yapılanlara göre daha zahmetlidir. Ancak iğne işi modeller daha ağır ve zarif durduğu için son yıllarda fazlaca rağbet görmeye başlamıştır. İğne işi dantel bilen bayanlar rahatlıkla bu modelleri de deneyebilirler. Eskisi gibi boydan boya vitrininiz bulunmasa da köşe takımlarınız için bu dantelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ