Renkli Vitrin Takımı Örnekleri

Renkli Vitrin Takımı Örnekleri

  Dantel ürün çeşitliliği çok fazladır. Çeyiz sandıklarımızı süsleyen birbirinden şık ve gösterişli dantel parçalar, ürünler vardır. Evimizin her köşesinde özenle kullandığımız danteller, ev dekorasyonumuza renk katarak daha şık görünmesine yardımcı olmaktadır. Dantelin zarifliği sizinde evlerinize çok yakışacaktır.

Dantel parçalar evlerimizin her köşesini süslemeye bugün de halen daha devam etmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan dantel örnekleri olduğu gibi yeni trend moda olmuş dantel örnekleri de mevcuttur. Birbirinden şık ve gösterişli danteller mutfaklarımızda, yatak odalarımızda, salonlarımızda, banyolarımızda evimizin her köşesinde karşımıza çıkmaktadır. Dantel çoğu kadın için vazgeçilmez bir tutku gibidir.

Çeyiz sandıklarımızı süsleyen dantel parçalarından biri de vitrin takımları olmaktadır. Salonlarımızdaki vitrinleri süsleyen, renk katan vitrin dantellerinin çok fazla çeşitliliği mevcuttur. Tek parça olanları olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile oluşturulan vitrin takımları da vardır. Vitrin takımı örerken 12 parça peçete örmeniz iyi olacaktır. Vitrin takımlarına ek olarak genellikle fiskos veya şömentablsı da eklenmektedir.

Vitrin takımları genellikle beyaz iplerle örülmektedir. Ancak günümüzde renkli iplerle örülen vitrin takımları da bir hayli ilgi ve alaka görmeye başlamıştır. Sizde salonunuzun havasına uyacak bir vitrin takımı örneği seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Salonunuzun havasıyla uyumlu olacak rengi seçerek renkli bir tercih de yapabilirsiniz.

Sizde birbirinden şık vitrin takımı modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla örebilirsiniz. El becerisi yüksek olan bayanlar için zor modeller olduğu gibi örgüye yeni başlamış olan bayanlar için birbirinden kolay ve pratik modellerimiz de mevcuttur. Sizde dilediğiniz modeli seçerek rahatlıkla örebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de zaman alıcı olsa da ortaya çıkacak sonuç için verdiğiniz emeklere fazlasıyla değecektir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ