Renkli Yatak Örtüsü Örnekleri

Renkli Yatak Örtüsü Örnekleri

Danteller evimizin her köşesinde zarafetini sergilemeye bugünde halen daha devam etmektedir. Evimizin dekoruna renk, farklılık katan dantel parçalar artık hayatımızın da bir parçası olmuştur. Evimizin her odasından dantelden izler bulmak mümkündür. El emeği ürünlere verilen değerin yeniden arttığı şu günlerde danteller de yeniden gün yüzüne çıkmıştır. Çeyiz sandıklarımızı süsleyen dantel parçalar artık evimizin her köşesini zarifliği ile süslemekten geri kalmamaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış modellerin yanı sıra güncel yeni ortaya çıkmış modeller de vardır. Her geçtiğimiz gün bu modellere yenileri eklenmektedir.

   Dantelleri evimizin her köşesinde, her odasında bulmak mümkündür. Dantellerin en çok yakıştığı alanlardan biri de hiç şüphesiz ki yatak örtüleridir. Birbirinden şık yatak örtüsü modelleri vardır. Yatak örtüsü modellerini tek parça örmek zor olacağından parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller daha fazla tercih edilmektedir. Bütün bir şekilde el emeği ile yapılmış yatak örtüleri olduğu gibi kumaşa dantel ekler yapılarak oluşturulan yatak örtüleri de mevcuttur.

  Yatak örtünüzü tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak şık modeller de ortaya çıkarabilirsiniz. Genellikle beyaz iplerle örülen modeller tercihe edilse de son zamanlarda renkli iplerle örülen yatak örtüleri de fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır.

Son yıllarda moda olan yatak örtüsü örnekleri arasında motiflerin birleştirilmesi ile oluşan örnekler mevcuttur. Küçük motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller çok fazla sabır ve emek gerektirmektedir. Ancak ortaya çıkacak sonu. İçin verdiğiniz emeklere deyecektir.

Birbirinden şık renkli yatak örtüsü örnekleri arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Birbirinden şık ve gösterişli modellerimiz arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ