Canım Anne

Resin Kolyeler – En Güzel Resin Kolye Modelleri

Resin Kolyeler – En Güzel Resin Kolye Modelleri

Resin kolyeler arıyorsanız aşağıdan en güzel ve şık resin kolye modellerini bulabilir resin kolye nasıl yapılır videolu olarak izleyebilirsiniz.

Yaz aylarında sıkça takılan bir kolye modeli olan resin kolyeler doğallığı sevenler için oldukça güzel seçimler olacaktır. Resin kolyeler de ana tema doğadır. Kolye içerisine yerleştirilen bitkiler, ağaç parçaları, çiçekler kolyenin modelini oluşturmaktadır. Resin kolyeler reçine ile yapılmaktadır. Kolye zemini üzerine istenilen bitki, çiçek veya ağaç parçaları konulup üzerine reçine dökülmekte daha sonra ise kurutulmaktadır. Resin kolyeler özellikle de günlük kombinler ile şık durmaktadır. Değerli taşlar veya abartılı kolyeler yerine resin kolyeleri takarak daha doğal ve göz alıcı durabilirsiniz. Aşağıdan en güzel resin kolye modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca resin kolye nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıda yer alan videoyu izleyip sizde evde kendiniz kolayca istediğiniz gibi resin kolyeler yapabilirsiniz.

Resin Kolye Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak kolye ucunu açın.
  • Daha sonra ise kolye ucuna istediğiniz metaryelleri yerleşitirin. Bu çiçek, ağaç parçaları, bitkiler yani siz ne isterseniz kullanabileceğiniz maddeler olabilir.
  • Daha sonra ise reçineyi yavaşça üzerine dökün.
  • Tekrar metaryelleri yerleştirip üzerine reçine dökün.
  • Düzeltmek için bir çubuk kullanabilirsiniz.
  • Kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra resin kolyeniz hazır.

Kolyenin yapılışını Hobium-Örgü Modelleri anlatımı ile videolu olarak bulabilirsiniz.

Resin Kolye Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status