Saç fırçası nasıl temizlenir

Saç fırçası nasıl temizlenir

Saç fırçası nasıl temizlenir

Saç fırçası nasıl temizlenir, her gün kullandığımız saç fırçaları ve taraklar zamanla kirleniyor özellikle uzun saçlı ve gür, saçı çok dökülen sabah erken saatlerde iş için evden telaşla saçımı tarayarak evden çıkarken saç dolusu fırçalar kalıyor saç derisine temas ettiği için bakteri durumu söz konusu oluyor. Düzenli olarak yeni tarak veya fırça alınması çözümler arasında olabilir. Kullanışlı veya sevdiğiniz kaliteli olan saç fırçamızı atmak istemiyorsak, sizler için güzel bir makale hazırladık, beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız!

Saç fırçası nasıl temizlenir

Saç fırçası nasıl temizlenir?

• Kaynatmak çok yanlış olur. Hem mikrop artışı olurken fırçamızı deformasyona uğrar. Fırça kıllarında yapıştırıcı kullanıldığı için bozulma olacaktır.

• Çabuk bir şekilde yıkamak çok etkili bir yöntem olmaya bilir.

• Sıcak suyun içine bir miktar sirke katmak en etkili çözüm olacaktır. İster kavanoz yada elinizde nasıl bir kap varsa sıcak su ile doldurun bir bardak olabilir sirke ilave dedin ve bekletip, daha sonra bir miktar karbonat ilave edip 10-15 dakika bekletip ister kağıt havlu yada emici bez üzerine alın sularının süzülmesini bekleyin.

• Fırçaları tarak ile birbirleriyle temizlemek en mantıklı çözüm küçük saçlar dahi çıkacaktır. Sonrasında kurumaya bırakalım.

Saç fırçası nasıl temizlenir video anlatımlı buradan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/AsXCULsk5cc

Saç fırçası tarak nasıl temizlenir video anlatımı için yap yap yee kanalına çok teşekkür ederiz.

Saç fırçası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ