Saç örgü bay bayan bot patik yapılışı

Saç örgü bay bayan bot patik yapılışı

Saç örgü bay bayan bot patik yapılışı kendiniz ve eşiniz için yapabileceğiniz harika bot patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü patik modelini eşiniz ile aynı model olarak isteyen arkadaşlarımız için bay ve bayan patik modeli video anlatımlı olması modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Saç örgü modelini sevenler için patik modelinde uygulanması oldukça şık patik modeline sahip olabilirsiniz.

Çeyizlik patik modelleri de oldukça fazla yapılan örgü grubu içindedir. Birçok patik modeli çeyizlerde yerini almaktadır. Sayfamızda en güzel patik modelleri ve yeni örgü patikleri bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak patik örneklerini inceleyebilirsiniz.

Saç örgü bay bayan bot patik yapılışı

39,40,41 numara ayaklar için uygundur.

Patik ipi kullanımı

Yardımcı şiş ve misinalı şiş kullanımı

Makas

İlmek atarak başlayalım 50 ilmek atıyoruz. Lastik tekniği örerek başlıyoruz. Toplamda 13 sıra lastik yapalım. Devamında bütün sırayı düz örgü örelim, arka kısımda 19 ilmeği haroşa örelim, 12 ilmek düz, 19 ilmek haroşa örüyoruz. Toplamda aynı işlemi 4 sıra yapalım.

Model kurulumuna geçelim 19 ilmek haraşo örelim, orta kısımda 6 ilmeği ayrı burgu 6 ilmeği ayrı burgu yapalım 12 ilmeği düz örgü olarak örelim arka yüze geçelim haroşaları aynı düzleri de aynı örelim.

Burgu modelinin arası 5 diş haroşa olarak ayarlayınız. Tekrar burgu yapıyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü patik modelleri, şiş patik modelleri, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Saç örgü bay bayan bot patik yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ