Saç örgü erkek kazak modeli yapımı

Saç örgü erkek kazak modeli yapımı

Saç örgü erkek kazak modeli yapımı erkek örgü kazakları el emeği sevenler için harika örgü kazak modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Örgü el emeklerini sevenler bir çok örgü tekniği kendileri uygulamaktadırlar. Örgü dair bir çok model video anlatımlı olarak sayfamızda bulunmaktadır. Ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Ayrıca yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.

Çeyizlerde yıllar öncesi damat bohçasında örgü kazak modeli olmadan olmadı. Örgü kazak modelleri günümüzün şartlarında çok sık kullanılmasa da sevenler ve tercih edenler uygulamaktadır. Çoğunluk çocuk kazak modelleri uygulanmaktadır.

Örgü kazak modelleri ve yapılışları beden olarak kişiye göre değişmektedir. Beden ölçüsünü kişiye ölçerek ayarlayabilirsiniz. Devamlı örgü ören birisiyseniz uygulamanız daha kolay olacaktır.

Kazak modellerinde istediğiniz örgü modelini kurabilirsiniz. Video anlatımında saç örgü modeli uygulanmıştır. Sizler farklı örnek tercih edebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Saç örgü erkek kazak modeli yapımı

İstediğiniz marka ip kullanımı

İpe göre şiş kullanımı

Yapacağınız kişiye göre ilmek sayınızı ayarlayabilirsiniz.

İlk olarak lastik tekniği ile başlayıp devamında saç örgü modelinin kurulumu ve haroşa tekniği ile örülen kazak modelidir. Modelin detayları video anlatımda bulabilirsiniz.. Kolay gelsin.

Örgü kazak modeli, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Yıldızla örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Saç örgü erkek kazak modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ