Saç Spreyinin 7 Farklı Kullanım Alanı

Saç Spreyinin 7 Farklı Kullanım Alanı

Saç Spreyinin 7 Farklı Kullanım Alanı

Saçlara şekil vermek için kullanılan saç spreyinin bilinmeyen farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. Günlük hayatınızın pek çok alanında farklı alanlarda saç spreyini kullanabilirsiniz. Saç spreyinin farklı kullanım alanları arasından birkaçı ise aşağıdaki gibidir;

  • Canlı çiçekleri aynı canlılıkta, solmadan saklamak oldukça güçtür. Ancak üzerine sıkacağınız bir miktar saç spreyi ile çiçeklerin canlılıklarını uzun süre koruyabilirsiniz.
  • Kaşları şekillendirmek bazen oldukça zorlaşır. Şekillendirseniz bile bir süre sonra bozulur, istediğiniz şekilde kalmaz. Bunu engellemek ve düzgün bir kaşa sahip olmak için kaş tarağınıza saç spreyi sıkınız ve kaşlarınızı tarayınız. Kaşlarınız tüm gün kalığ gibi duracaktır.

sac-spreyinin-7-farkli-kullanim-alani

  • İpliği iğnenin ucuna geçirmekte zorlanıyorsanız bunun için yapmanız gereken tek şey ipliğin ucuna saç spreyi sıkmaktır. Saç spreyi sıktığınız ip sertleşeceği için iğnenin deliğine daha rahat girecektir.
  • Hazırlamış olduğunuz hediye paketinin daha parlak ve alımlı görünmesini istiyorsanız üzerine bir miktar saç spreyi sıkabilirsiniz.
  • Hayvanlarla vakit geçirmek güzel olsa da üzerinize bulaşan kıllar oldukça fazla rahatsız edicidir. Kıllardan kurtulmak için kağıt havlu üzerine bir miktar saç spreyi sıkınız ve üzerinizde yavaşça gezdiriniz.
  • Yeni yıkamış olduğunuz perdelerin kırışmasını önlemek ve üzerine toz gelmesini engellemek için saç spreyi sıkabilirsiniz.
  • İnce kadın çorapları çok çabuk kaçmakta, yırtılmaktadır. Bunu engellemek için ise çorabınızın üzerine bir miktar saç spreyi sıkabilirsiniz.

sac-spreyinin-7-farkli-kullanim-alani

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ