Saçlarınız Daha Dolgun Görünsün İstemez misiniz?

Saçlarınız Daha Dolgun Görünsün İstemez misiniz?

  Kusursuz ve hoş görünen saçlara sahip olmayı her bayan istemektedir. Bunun için birçok kimyasal ürünler, şampuanlar, kremler üretilmektedir. Ancak kimyasal ürünlerin faydası olduğu kadar saçlarınız için zararı da olabilmektedir. Bunun için evde kendiniz yapabileceğiniz doğal maskeler ve kürler bulunmaktadır. Doğal çözüm yollarını kullanarak daha sağlıklı ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

saclariniz-daha-dolgun-gorunsun-istemez-misiniz-5

Gür ve dolgun saçlara sahip olabilmek için yapabileceğiniz karışımlar ve yöntemler bulunmaktadır. Dolgun saçlar için mucizevi bakım karışımını sizler için sitemizde yayınlayacağız. Bu karışım için gerekli olan malzemeler 1 yemek kaşığı hakiki zeytinyağı, 1 adet yumurta sarısı, 1 yemek kaşığı yılan yapı, 1 yemek kaşığı badem yağı bu karışım için yeterli olacak olan malzemelerdir.

saclariniz-daha-dolgun-gorunsun-istemez-misiniz-4

1 adet yumurta sarısının içerisine, yılan yağını, badem yağını ve zeytinyağını ekleyerek iyice harmanlayınız. Daha sonra ise harmanladığınız karışımı masaj yaparak saç köklerinize iyice yedirin. 15 dakika bekledikten sonra şampuan ile yıkayarak bolca durulayınız. İstediğiniz dolgun ve hacimli saçlar istiyorsanız, olumlu sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.

saclariniz-daha-dolgun-gorunsun-istemez-misiniz-3

Bir diğer karışım için ise gerekli olan malzemeler 1 yemek kaşığı badem yağı, 1 adet E vitamini, 1 adet yumurta sarısı bu karışım için yeterli olacaktır. Malzemeleri bir kabın içerisinde harmanlayarak saçlarınıza uygulayınız. Bu karışımı saçlarınıza haftada bir kez yapmanız yeterli olacaktır. Saçlarınızın hem parlak hem de öncekine göre daha hacimli olduğunu fark edeceksiniz.

saclariniz-daha-dolgun-gorunsun-istemez-misiniz-2

Yine evde kolaylıkla bulunan malzemelerden elde edebileceğiniz bir karışımdan daha bahsedeceğiz. Bu karışım için gerekli olan malzemeler ise 1 adet muz, 1 kaşık bal, 1 adet yumurta sarısı yeterli olacaktır. Muzu ezdikten sonra içerisine bal ve yumurta sarısını ekleyip iyice harmanlayınız. Daha sonra ise bu karışımı saçlarınıza uygulayıp 15 dakika bekletip iyice durulayınız. Bu karışımı haftada iki kez yapabilirsiniz.

saclariniz-daha-dolgun-gorunsun-istemez-misiniz-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ZEYNEP dedi ki:

    deneyip sonucunu yazıcam

BİR YORUM YAZ