Canım Anne

Şal bebek yeleği anlatımı

Şal bebek yeleği anlatımı

Şal bebek yeleği anlatımı farklı örülüş tekniği ile güzel yelek modeli olduğunu düşündüğümüz şal bebek yeleği modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Haroşa tekniği ve örnek kısmı olan arttırma ve eksiltme işlemi ile örülen kolay bebek yeleği modelidir. Detaylı video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Bebek yelek modelleri oldukça kullanışlı olması annelerin tercihinde olmaktadır. Yelek modelleri dört mevsim kullanılmaktadır. Bebek örgü modellerinde en çok yelek yapımı olmaktadır. Örnek ve model arayan arkadaşlarımız sayfamıza bebek yelekleri bölümüne bakarak ulaşabilirsiniz.

Şiş örgü modelleri veya tığ işi örnekleri yelek modellerinde uygulanmaktadır. Yelek modellerinde örnek ve teknik beğeni sizlerin tercihine kalmıştır. Modellerimiz her kesime hitap eden modellerdir.

Şal bebek yeleği anlatımı

İstediğiniz bebek yünü markası ip seçebilirsiniz. Model anlatımında kartopu seçilmiştir.

3,5 Numara şiş kullanımı

Yapılışı: Üç ilmekten başlayıp arttırma yapılarak elli altı ilmek olana kadar örelim, üçgen parça oluşmaktadır. Devamında hem eksiltip hemde arttırma yaparak devam ediyoruz. Ön parçanın şekil almasını sağlayıp örnek koya aşamasına geçip toplamda kırk sıra örüp eksiltme kısmına geçilmektedir. Diğer ön kısım yapılarak aynı teknik ile yelek modelinin bitme aşamasına gelinmiştir. Modelin detayları için video anlatımları izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek yeleği, şiş örgü modelleri, yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Canselin örgü dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Şal bebek yeleği anlatımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ