Saten kumaştan kolay taç yapımı

Bugün bir kendinyap projesi ile birlikteyiz. Saten kumaştan tac hazırladık.Saten kumaştan kolay taç yapımı. Elişi ve emeği ürünleri sevenlerin başlıca özelliğidir değerlendirmek. Bugün eski parça kumaşları , süslemesi deforme olmuş tac tellerini değerlendirebileceğiniz güzel bir çalışmayla geldik. Hatta şunu söyleyebilirim, sadece değerlendirme amaçlı değil para kazanabileceğiniz güzel bir çalışma oldu kendileri.

İhtiyacımız olan malzemeler , parça kumaş, tac teli , kurdele, iğne, iplik ve silikon. Hepsi bu kadar. Videomuzu izleyerek tüm yapılış detaylarına ulaşabilirsiniz. Sonrasında ister kullanabilir, ister hediye eder, isterseniz satış yapıp para kazanabilirsiniz.

Sitemizde birçok kendinyap çalışması bulunmaktadır. Bu çalışmalara da göz atarak farklı fikirler edinebilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ