Canım Anne

Sevgi kuşağı lif yapılışı 

Sevgi kuşağı lif yapılışı 

Sevgi kuşağı lif yapılışı

Sevgi kuşağı lif yapılışı adı gibi sevgi aşk teması işlenmiş lif örneğimizde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kız çeyizlerine yeni tasarım olan sevgi kuşağı lif yapımını katmak ister misiniz?

Lif yapılışları el işlerinde ilk sıralarda yer almaya ve yeni tasarım çalışmalarla siz örgü sevenlerin beğenisini bekliyor. Lif modelleri bir çok ev hanımına iş olarak oldukça tatlı başarılara imza atmaktadır. Evlerine aş oluyorken bir çok arkadaşımıza hobi olarak terapi olmaktadır. Tüm emekçi arkadaşlarımızı kutluyorum.

Farklı renklerde ve kalan iplerinizi sevgi kuşağı lif yapımında değerlendire bilirsiniz. Renk seçimleri farklık göstere bilir sevdiğiniz renklerde bu modelimizi yapabilirsiniz. Kırmızı tonlarında yapılabilir, kahve tonları bir çok renk iç içe olabilirken 3 renklide olabilir.

Yapım aşaması video ile anlatılmıştır. Bir çok lif modelimizde video anlatımı mevcuttur, yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için çok kolaylık sağlayacaktır. farklı bir çok lif yapılışlarına canimanne.com sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni tasarım lif çalışmalarında tekrar görüşmek dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Sevgi kuşağı örneğimiz gibi sevgiyle kalın hoşçakalın..

Sevgi kuşağı lif modelinin yapımı

İp tercihi olarak 5 renk kullanılmıştır

İstediğiniz marka lif iplerini tercih edebilirsiniz.

Yapımı kutu tekniği ile 3 fıstıkla başlanan beyaz bölüm yapıldıktan sonra istenilen renk seçimi ile örülmeye devam ediliyor, etrafı dönerek ilerleyen bir modeldir.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları ve hepsine veya daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlar yaparak desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Sevgi kuşağı lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/JCg7LO7tH3Y

Lifperisi Arzu kanalına bu güzel tasarımı için çok teşekkür ediyorum

sevgi kuşağı lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aysel dedi ki:

    Lifler çok güzeller bere modelleri verir misiniz.

BİR YORUM YAZ