Canım Anne

Şifoniyerinizi Farklı Bir Eşyaya Dönüştürün

Şifoniyerinizi Farklı Bir Eşyaya Dönüştürün

Bazen eski eşyaları atmaya kıyamayız ama ne yapacağımızı da bilemeyiz. Bunlardan biri de ninelerimizden kalma veya bizim eski kullanmadığımız şifoniyerlerimizdir. Bunları farklı bir şekilde değiştirip, dönüştürerek kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Bunun için sadece biraz el becerisi ve istemeniz yeterli olacaktır.

Şifoniyer değerlendirme fikirleri:

Ninelerinizden kalan şifoniyerin çekmecelerini istediğiniz renklere boyayarak mutfaklarınız için şık bir rafa dönüştürebilirsiniz. Uygulaması oldukça basit olan bu yöntemi siz de rahatlıkla yapabilir ve mutfaklarınıza yeni bir bakış açısı kazandırdığınız gibi aynı zamanda eskimiş olan şifoniyeri de değerlendirmiş olursunuz.

Eski çekmecelerinizi salonlarınız veya oturma odalarınız için sağlam ve şık bir rafa dönüştürebilirsiniz. İçine fotoğraflarınızı koyabileceğiniz bir alan yaratmış olursunuz.

Eski çekmeceleri yerinden çıkarıp istediğiniz renklere boyayarak alt tarafına tekerlek takarak onları şık birer rafa dönüştürebilirsiniz. Yatak odalarınız da kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda çocuk odalarınız da kitaplık olarak da kullanabileceğiniz bir modeldir.

Eski çekmeceleri üst üste ve yan yana koyarak şık raflar elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz renklere boyayarak aksesuarlarınız koyabilir veya kitaplık olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta yatak odalarınızda yatak başlığı olarak bile tasarlayıp yatak odanıza farklı bir bakış açısı katabilirsiniz.

Eski antika mobilyalarınızı değerlendirmeyi seviyorsanız veya düşünüyorsanız eğer bunun için eski şifoniyerinizin üst iki çekmecesini çıkartarak alt tarafındaki son çekmece kalacak şekilde yapınız. Daha sonra istediğiniz renge boyayarak içine yumuşacık bir minder yapıp oturma odalarınız veya yatak odalarınız için şık bir puf haline dönüştürebilirsiniz.

Eskimiş çekmeceleri atmak yerine kargolarınızın altı için eşya ve aksesuar toparlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Alt taraflarına tekerlek takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz renge boyayarak da kullanabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ