Şık El Örgüsü Paspaslar

Şık El Örgüsü Paspaslar

  Biz kadınlar evimizin dekorasyonuna fazlaca önem vermekteyiz. Evimizin eşyaları kadar ona uyum sağlayacak olan perdelerimiz, halılarımız, aksesuarlarımız da bir o kadar önemlidir. Hepsinin uyum içinde olması bizim için önemli bir etkendir. Bu yüzden eşya veya aksesuar alırken bunlara mutlaka dikkat etmekteyiz. Evimizin daha şık ve sevimli olması için birbirinden farklı alternatif öneriler vardır. El örgüsü ile yapılan parçalar bizim için vazgeçilmez ürünlerden biri olmuştur. Eskiden beridir ev dekorasyonlarında sıkça kullanılan birbirinden farklı örgü ürünler, parçalar mevcuttur. Dantel örtülerden, kanaviçelere kadar evimizin her köşesinde el örgüsünün izlerini bulmak mümkündür.

Evlerimizin için çok şık örgü paspas modelleri de mevcuttur. Özellikle de hol ve banyolar için uyumlu olan örgü paspaslar oldukça da kullanışlı ve şıktır. İstediğiniz renkte banyonuza veya holünüze uygun olarak paspas örebilirsiniz. Cıvıl cıvıl renklerle örerek evinize hareketlilik, renk katmış olursunuz. Örgü paspaslar yuvarlak, kare, oval gibi farklı şekillerde örülebilir. Yapacağınız yerin özelliğine göre sizde dilediğinizi seçip o şekilde uygulayabilirsiniz. Eskiden ninelerimiz paspasları daha çok şiş ile örerlerdi. Ancak günümüzde halen şiş ile örülen modeller olsa da daha çok tığ ile örülen modeller tercih edilmektedir. Şiş örgüsü bilmeyen bayanlar için kolaylık sağlamaktadır.

  Örgü paspas örnekleri arıyorsanız sitemizdeki resimli görselleri inceleyerek karar verebilir ve istediğiniz modeli örmeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta karmaşık gibi gelse de aslında yapımı gayet kolaydır. Resimli anlatımlı görsellerimizi takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

Dilerseniz tek renk kullanarak da örebileceğiniz gibi iki, üç rengi bir arada kullanarak rengarenk bir paspas da örebilirsiniz. Eviniz sizin kişiliğinizi yansıtsın istiyorsanız sizde bir örgü paspas sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ