Simli Motifli Havlu Kenarı

Simli Motifli Havlu Kenarı

Dantelin en çok yakıştığı yerlerden biri de hiç şüphesiz havlular. Havlu kenarlarına örülen danteller havluların yeni bir kişilik kazanmasına yardımcı oluyor desek abartmış olmayız. Havlu kenarı deyip geçmeyin, öyle çok çeşit ve model var ki, hangi birini uygulayacağınızı şaşırır, hepsini birden örmek istersiniz. Biz bu gün simli motifli havlu kenarı örnekleri ile biraz teşvik-i mesai yapalım istiyoruz.

Havlu kenarı modelleri arasında örneğinize göre renkli ipler kullanabileceğinizi biliyorsunuz. Simli motifleri havlu kenarlarınıza yapmak için size gereken tek şey iplerden birini simli seçmek olacak. Diğer ipiniz beyaz olursa simin ışıltısı daha çarpıcı olacaktır, bunu da laf arasında hatırlatıverelim. Havlu kenarına uygulamak istediğiniz dantel kenarı modelinizi seçtikten sonra havlunuzun rengine göre simli bir ip seçmeniz gerekiyor. Tığ işi simli motifli havlu kenarları için önceden sadece iki çeşit simli ip mevcuttu. Gümüş ve altın ışıltılar saçan simli ipler artık her renkte stantlarda göz dolduruyor hanımlar. İpinizin rengine karar verip aldıktan sonra, sırada modelinizi seçmek var şimdi.

Simli ipler yeterince göz alıcı olacağından havlu kenarlarınızı, kolay simli motifli havlu kenarı modelleri ile süslemenizi tavsiye ediyoruz hanımlar. Hem simli ip hem de ağır bir örnek göz yoracağı gibi, çok da şık durmayacaktır. Burada bahsettiğimiz üzere ne iş yaparsanız yapın odaklanmanız gereken şey tek olmalı. Yani ipiniz şatafatlıysa örneğiniz sade olmalı, örneğiniz ağır bir model olacaksa başka detaya girmenize gerek kalmasın. Şıklık ancak bu şekilde elde ediliyor. O kadar emek vererek öreceğiniz havlu kenarınızın havlunuzu paçavraya çevirmesine gönlünüz de razı gelmez biliyoruz.

Bebek yemekleri kategorimizde bebeğiniz için en sağlıklı tariflere ulaşabilir, sitemizin linkini sosyal medya sayfalarınızda da paylaşarak dostlarınızın da bu bilgilerden yararlanmasına ön ayak olabilirsiniz sevgili hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ