Sıralı oya yazma yapılışı

Sıralı oya yazma yapılışı

Sıralı oya yazma yapılışı çeyizlik sipariş için yazma örnekleri arayan arkadaşlarımız için harika güzel yazma modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapımı detaylı video anlatımlı olan şık yazma modelleri paylaşımlara devam etmekteyiz. Çeyizlerde tülbent yapımı oldukça fazla yapılan el işleri arasındadır. Sayı olarak 50 veya 80 yazma yapımı bulunan çeyizler olmaktadır. En yeni yazma örnekleri, iğne oyaları, mekik oyası yapıldığında yazma modelinde oldukça artık olmaktadır. Sayfa içeriğimiz de birçok yazma modeline yer vermeye sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz.

Tığ işi yazma örnekleri yazma kenarlarında daha çok tercih edilen modeller arasındadır. İğne oyası yapımına göre daha kolay olması etken olmaktadır. Youtube kanalına hanımlarımız güzel video anlatımlarını takipçilerine kolaylık sağlamak adına paylaşmaya devam etmektedir. Sizlerde izleyerek modelleri kolaylıkla uygulamakta fayda sağlamaktadır.

Sıralı oya yazma yapılışı

Büyük boy serum halkası kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Naylon ip kullanımı

İlk olarak yazma alt kısmı iki zincir çekerek tığ işi veya iğne ile dört kenarını yapalım, devamında halka serum içine oya modelini sık iğne ve trabzan örneği ile uyguluyoruz. Oya yapımı bitince yazma kenarına tığ ile birleştirme kısmını yapıyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ oyaları, yazma modelleri, yazma kenarı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sunayla el işleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Sıralı oya yazma yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ