Canım Anne

Şişeden Mumluk – Şamdan Yapımı, Kendin Yap – Dıy

Şişeden Mumluk – Şamdan Yapımı, Kendin Yap – Dıy

Şişeden mumluk – şamdan yapımı, kendin yap köşesinde harika görselliği olan mumluk yapımını sizlere anlattık oldukça güzel olan şamdan yapımı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bir çok cam şişe ile farklı şamdan ve mumluk yapabilirsiniz. Evinize şıklık ve hediye olarak verebileceğiniz en güzel armağan el emeğiniz olacaktır.

Yapımı oldukça kolay olan video anlatımı izlediğinizde sizlerde bu güzel mumluğu uygulayabilirsiniz. Farklı kendin yap köşesinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Şişeden Mumluk – Şamdan Yapımı, Kendin Yap – Dıy

Gerekli malzemeler

İstediğiniz çam şişeyi kullanabilirsiniz.

Cam tabak 1 adet

Boya, fırça, eldiven, ip, çiçek

Silikon tabanca

İlk olarak silikon ile şişe üzerine farklı desen çizimi yaparak başlayalım. Sizler istediğiniz şekli çizebilirsiniz. İsterseniz kalem ile önceden çizim yapabilirsiniz.

Kuruyan silikonu fırça ile kalanları temizleyelim, devamında şişenin dip ve uç kısmına ip detayı uyguluyoruz.

Kullanacağımız cam tabağa silikon ile çizim yapalım. Sonrasında boyama işlemi yapalım, alt kısım boyası istediğiniz ton seçebilirsiniz. Üst kısma ahşap renk boya tercih edilmiştir.

En az boya işlemi bittikten sonra 2 saat kuruması için bekletelim. Tekrar üzerine ahşap boya renk geçelim. Ufak çiçek detayları kullanıyoruz. Su bazlı parmak yaldız boyası ile istediğiniz yerle kullanabilirsiniz. Son olarak şişenin ağzına silikon sıkalım ve tabağa yapıştıralım. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kendin yap, geri dönüşüm fikirleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Şişeden Mumluk – Şamdan Yapımı, Kendin Yap – Dıy

Cam Şişeden Şamdan Yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ