Su taşı modeli lif yapılışı

Su taşı modeli lif yapılışı kolay model lif modeli arayanlar için görselliği güzel olan yapımı bir o kadar basit liftir. Lif modelleri son zamanların trend el işleri arasında yer almaktadır. Yapım aşaması video anlatımlı olması ve her kesime hitap etmesi lif çalışmalarına ilgiyi arttırmaktadır.

Banyo lif modelleri çeyizlerin sıkça uygulanan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Model seçenekleri takım lifler, kare, yuvarlak, kese ve tasarım lif modelleri olması her geçen gün yeni model seçeneğinin ortaya çıkmasına etken olmaktadır.

Su taşı modeli lif yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Sihirli halka yapıyoruz halka içine fıstık yapalım aralarda bir zincir çekip toplamda altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada bir fıstık tepesine bir fıstık arasına fıstık yaparak on iki fıstık yapmış oluyoruz. Beyaz ipimize geçiş yapalım fıstık tepesine ipi sabitleyip yedi zincir çekip bir fıstık atlayıp diğer fıstık tepesine batalım sırayı tamamlayıp zincir içine on trabzan yapıyoruz. Diğer renk ip ile arka kısmına tekrar zincir ile yuvalar oluşturup içine trabzan uyguluyoruz. Orta kısım çiçeğini yapmış oluyoruz. Devamında ikili fıstık yaparak modeli kuruyoruz istediğimiz boyuta gelene kadar örelim detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Su taşı modeli lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ