Süper kare lif modeli yapımı

Süper kare lif modeli yapımı

Süper kare lif modeli yapımı diğer ismi kare bulmaca lif örneği diyebilirsiniz. Kare lif modellerinde en çok kullanılan şema tekniklerinden diyebileceğimiz lif çalışmasıdır. Sade ve görselliği güzel olan ideal lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Ve siz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelimiz video anlatımlı olarak sunulmaktadır. Yeni öğrenen ve öğrenmek isteyen hanımlarımıza video anlatımlar oldukça yardımcı olacaktır.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri olmaya devam etmektedir. Yapılışı kolay olan el işleri arasında yer almaktadır. Elimizde çabuk biten ve seçenek olarak modeli en çok bulunan el işi diyebiliriz. Sayfamızı ziyaret etmeyi modellerimizi beğenip, paylaşmayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Süper kare lif modeli yapımı

Kare bulmaca lif modeli yapımı

Modelimize 5 numara tığla ortadan 6 fıstık eninde 6 fıstık boyunda bir parça yaparak başlıyoruz. 1 sıra etrafına farklı renkle ikili fıstık yaptıktan sonra 4 bir kenarına 6 sıra renkli iple ikili fıstıklar yapıyoruz. Köşedeki boşlukları doldurarak kare modeli bitiriyoruz. Kenar oyası olarak pipirik yaparak modeli bitiriyoruz. Dilerseniz orta kısımdaki boşluk için bir puf çiçek yaparak dikebilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Süper kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ