Sürpriz çarkıfelek lif modeli yapımı

Sürpriz çarkıfelek lif modeli yapımı

Sürpriz çarkıfelek lif modeli yapımı lif modeli sevenler için oldukça kolay ve şık bir lif modeli ile yine sizlere merhaba diyoruz.

Yeni, farklı, güzel ve şık olan bir çok lif modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olmak üzere sayısız lif örneğini bulabilirsiniz.

Sürpriz çarkıfelek lif modeli dört renkle yapılmış bir modeldir. Sizler altı renk veya 3 renk çalışması olarak uygulaya bilirsiniz. Kalan lif iplerini değerlendire bilirsiniz. Orta kısmına puf çiçek detayı yapabilirsiniz.

Yuvarlak ve sade lif modeli tercih ediyorsanız sürpriz çarkıfelek örneği sizler için güzel model olacaktır. Yeni öğrenen hanımlarımız içinde ideal modeldir. Yapılışı video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde lif modelleri vazgeçilmez olmaktadır. Annelerimiz sayısız modelleri yaptıklarını düşünüyoruz. Lif modellerinde sınır yok şahane tasarımlar yapılmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak sizlerde lif modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni modellerle karşınızda olma dileğiyle hoşçakalın..

Sürpriz çarkıfelek lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 3 renk lif ipi ve 6 numara tığ kullanıyoruz.

Çarkıfelek görünümünde olan modelimiz için ortadan başlıyoruz. Her bir dilimde ipler içten yürütülerek renk değiştirerek yıldız tekniğiyle örüyoruz. İstenen büyüklüğe geldiğinde kenar oyası olarak ikili fıstık üzeri fıstık yaparak modelimizi bitiriyoruz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Sürpriz çarkıfelek lif modeli yapımı video anlatımı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ