Takım lif kutu tekniği modeli yapılışı

Takım lif kutu tekniği modeli yapılışı

Takım lif kutu tekniği modeli yapılışı kare, uzun ve kese modelinden oluşan üçlü lif çalışmasını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı renk seçimi ile yapabileceğiniz kolay ve görselliği güzel olan lif modelini ister çeyiz veya hediye olarak yapabileceğiniz lif modelleri arasındadır.

Lif modelleri en sevilen tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yapılışı kısa zamanda bitmesi model seçeneği çok olması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Sayısız lif modeli olması ve yeni tasarım liflerin çıkması ayrıca video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça faydalı olmaktadır.

Takım lif örnekleri özellikle kutu tekniği modelleri sıkça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yeni başlayanlar için kutu tekniği modeller daha kolay olmaktadır. Kare modeli en çok yapılan model olmaktadır. Yazımızın için üç modeli sizlere sunuyoruz. İster takım veya tek model uygulayın.

Ayrıca sitemizde güzel yeni tasarım lif modellerini bulabilirsiniz. Ağır yeni örnekler çeyizlerde bohça için tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizlerin favorisi hangi modellerdir ?

Takım lif kutu tekniği modeli yapılışı

Takım lif modeli

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Kutu tekniği ile yapılan kolay şekil detaylı lif modelinin yapım aşamaları video anlatımda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Takım lif kutu tekniği modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ