Tarçınlı Su Diyetiyle Zayıflayın – Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Yapılır?

Tarçınlı Su Diyetiyle Zayıflayın – Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Yapılır?

Son zamanların en çok konuşulan diyetleri genellikle hep tarçın içerikli oluyor. Tarçınlı su diyeti ile kolayca zayıflayıp yaza sıkı bir şekilde girebilirsiniz.

Tarçın tokluk hissi oluşturup yemeyi azalttığından dolayı diyetlerde oldukça sık kullanır. Genellikle kabuk tarçın diyetlerde bitki çayları ile birlikte mutlaka tüketilmektedir. Yaz aylarına sıkı ve zayıf bir şekilde girmek için çoğu kişi diyet uygulamaya başladı. Fakat hangi diyetin doğru olduğu daha doğrusu hangi diyetin size uygun olduğunu beslenme şeklinize göre seçmeniz gerekir. Her gün tarçınlı su tüketerek kısa süre içerisinde 5 kilo kadar zayıflayabilirsiniz.

Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Yapılır?

Gerekli Malzemeler: 1 tatlı kaşığı taze toz tarçın ve 1 su bardağı su gereklidir.

Hazırlanışı: Cezve içerisine bir su bardağı suyu ve tarçını alın. Kısık ateşte kaynamaya bırakın. Kaynadıktan sonra karışımı bir kenarda ılımaya bırakın.

Tüketimi: Sabahları aç karnına bir bardak tarçınlı suyu tüketin. Yada akşamları uyumadan önce bir bardak tarçınlı su tüketebilirsiniz. Tarçınlı su diyetini 15 gün boyunca uygulamanız gerekiyor. 15 günden fazla uygulamak diyetin daha fazla verim vermesini engelliyor. Tarçın hem yağları eritiyor hem de kilo alımını kontrol altında tutuyor. İştahı bastırıp tok tutması kilo kontrolünde büyük rol oynamasına neden oluyor.

Uyarı: Tarçınlı su diyetini uygulamadan önce herhangi bir hastalığınız veya mide hassasiyetiniz var ise doktorunuza sormadan uygulamamalısınız. Bilinçsizce yapılan diyetler sağlığınızda ciddi sorunlar oluşturmaktadır.

Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ