Taş ile Aksesuar Askılığı Yapımı

taş ile aksesuar askılığı yapımı2

Son zamanlarda oldukça tercih edilen hobilerden biri olan kendin yap projeleri son derece yararlı bir hal almaya başladı diyebiliriz. Tüketmek yerine üretmeyi tercih edenlerin vazgeçilmezi oldu bile. Hepimiz zaman zaman evlerimize gereksiz ürünler alabiliyoruz ve bunların birçoğunu kullanmadan bir köşeye atıyoruz. Hal böyle olunca sürekli olarak köşeye attığımız ürünler birikiyor ve kullanım alanımızı küçülttüğü gibi aynı zamanda evde bulunan eşya sayısını yoktan yere arttırıyor.

taş ile aksesuar askılığı yapımı3

Geri dönüşüm projeleri sayesinde bizler bu kullanmadığımız ya da eskittiğimiz eşyaları bir köşede eskimekten kurtarırken aynı zamanda hayal gücümüzü kullanarak yeni ürünler de tasarlayabilir hatta bu konuda doğadaki ürünlerden de faydalanabiliriz. Bu şekilde doğal ürünler ile hayal gücümüzü bir araya getirdiğimizde hem cebimizden para harcamadan evimize yeni eşyalar kazandırmış olacağız hem de hayal gücümüz sayesinde birçoğumuzun evinde olmayan eşyaları kullanıyor olacağız.

taş ile aksesuar askılığı yapımı5

Ev dekorasyonu konusunda sizler de benim kadar hassassanız gerçekten kendin yap projeleri sizler için biçilmiş kaftan olacak. Dekoratif ürünlerin bizler açısından fazla uygun fiyatlı olmadığı aşikardır. Bu yüzden kendi imkanlarımız ile yaptığımız dekoratif eşyalar sayesinde hem ev dekorasyonumuzun maliyetini düşürmüş oluyoruz hem de özgün yöntemler sayesinde herkesten farklı bir ev yaratma imkanı yaratabiliyoruz.

taş ile aksesuar askılığı yapımı1

Bu yüzden sizlere sahilden topladığım birbirinden güzel taş ile aksesuar askılığı yapımı hakkında bu yazıyı yazmak istedim. Bu proje son derece kolay. Tek ihtiyacınız olan irili ufaklı yassı taşlar ve çift taraflı güzel bir yapıştırıcı. Yapıştırıcınızı görünmeyecek boyutta kesip duvarınıza yapıştırıyorsunuz ve üzerine taşımızı yapıştırıyoruz. İşete bu kadar kolay!

taş ile aksesuar askılığı yapımı4

Sizler de birbirinden güzel kendin yap fikirlerine sahip olmak isterseniz sitemizde yer alan kendin yap projeleri bölümünden faydalanabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ