Tasarım lif modeli yapılışı

Tasarım lif modeli yapılışı yeni lif örneği arayan arkadaşlarımız için görselliği güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Fıstık tekniği ile üç renk lif ipinin uyumu ile harika lif çalışmasını çeyiz ve siparişleriniz için tercih edebilirsiniz.

Kış aylarında örgü modelleri oldukça fazla uygulanmaktadır. Lif modelleri de tığ işi örgü grubunun en çok uygulanan modelleri arasında yer almaktadır. Lif modeli denilince ilk aklımıza gelen kızlarımızın çeyizlik lif modelleri olmaktadır.

Çeyizlik lif örnekleri yeni modeller ve farklı tasarım lif yapılışları sitemizde video anlatımlı bulabilirsiniz. Farklı birbirinden güzel, kolay, tasarım lif modelleri video anlatımlı sizlerin beğenisine sunduğumuz modellerdir.

Tasarım lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak sihirli halka oluşturalım, sihirli halka yerine zincir ile halka oluşturabilirsiniz. Aralarda iki zincir çekerek halkanın içine dört dolgulu fıstık yapalım, toplamda altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada iki fıstık arasına fıstık yapalım bir zincir aynı yere yine fıstık yapıyoruz. Çift fıstık yaparak devam edelim. Üçüncü sırada çift fıstık yapıyoruz ama arada farklı renk seçeneğini kullanarak devam edelim, fıstık tekniği ile üç renk ip birlikte örerek lif modelinin şeklini vererek devam ediyoruz. Detaylarını video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tasarım lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ