Tavşan Bere Yapımı Tavşanlı Bere Yapılış

Tavşan bere yapımı tavşanlı bere yapılışı figürlü örgü modelleri tercihiniz ise tığ işi tavşan figürlü bere modelini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Trabzan tekniği ile kolay bere modelidir. Farklı bere modeli için ve video anlatımlı örneklere ulaşmak için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bere modelleri kış mevsiminde özellikle çocuklar ve bebeklerde çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. Örgü sevenler ve el emeğini tercih edenler bere modellerine ulaşıp kendileri örmektedirler. Tığ işi modelleri ve şiş örgü modelleri kişinin tercihine kalmıştır. Bere modelleri sayfa içeriğimiz de çocuk ve yetişkin olmak üzere geniş örnek içeriğine sahiptir. Örgü bere model kısmındaki modelleri inceleyerek tarzınıza uyan modeli kolaylıkla uygulamanız video anlatımlı içerikte daha kolay olacaktır.

Örgü bere yapımı, tığ işi bere modelleri, çocuk bere modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı bere modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tavşan Bere Yapımı Tavşanlı Bere Yapılış

blank

Gereçler:
Nako Baby Tığ No: 4
Yapılışı:
5 zincir çekilir 12 tane ikili trabzan yapılır. Aralarda arttırarak 13 sıra ikili trabzan yapılıp bere tamamlanır. Kulakları için 24 zincir çekilir, her ilmeğe tek batarak ikili trabzan yapılır. Son ilmeğe 3 defa batılarak ikili trabzan yapılır. Böylece dönüş sağlanmış olur. Diğer taraftan da her ilmeğe batarak ikili trabzan yapılır. Sıra sonunda sık iğneyle dönülür. Örgünün bir tarafında dönüş sık iğneyle, diğer tarafında ikili trabzanla yapılıp, kulak formu verilir. Kulakları bereye dikilir. Keçeden göz, diş yapılır. Kahverengi iple burun ve ağız yapılıp bere tamamlanır..

resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz bebek örgüleri bebek battaniyeleri patik şapka modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ