Reklam

Tavus kuşu dantel ve şeması

Reklam
Reklam

Tavus kuşu dantel ve şeması güzel sehpa örtüsü olarak yapabileceğiniz şık dantel modeli olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı şemalı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlerin vazgeçilmezi dantel modelleri kızlarımızın sandık çeyizlerinde dantel örnekleri oldukça fazladır. Dantel modelleri dünden bugüne vazgeçilmeyen evlere şıklık veren örtülerdir. Büyükannelerimizin çeyizlerinden torunlara kalan o en güzel dantel örtüler nasıl kıymetlidir. Sizlerin de büyüklerinizden kalan hatıra dantel örtüleri var mı ?

Tavus kuşu modelini boyutunu ayarlayabilirsiniz. Tepsi örtüsü veya şeman tablası, birçok yerde kullanabileceğiniz farklı deseni olan hanımlarımızın beğeneceği severek uygulayacağı örnekler arasında yer alacaktır.

Dantel modeli denilince akla gelen çeyiz olmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımızda var. Dantel örneklerini en güzel şekilde örüp müşterilerine sunmaya çalışmaktadırlar. Sayfamızda dantel örneklerimiz oldukça geniş içeriğe sahiptir. Modelleri inceleyip siparişleriniz içinde güzel dantel örnekleri uygulayabilirsiniz. Video anlatımlı yatak odası takımı, ara dantel modeli ve görsel resimli yazılarımıza göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Tığ işi dantel örnekleri yapılışına ince ip ile yapıldığında daha zarif kibar olmaktadır. Örneğin güzel ortaya çıkması ören kişininde modeli en iyi şekilde örmesine bağlıdır. Ne çok sıkı nede bol şekilde örülmesi modelin güzelliğini ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Tavus kuşu dantel ve şeması

Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz

Dantel, tığ işi dantel modelleri, çeyizlik dantel yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel örnekleri sayfamızda mevcuttur.

Sonrakini düzenle 17 Temmuz 2020 12:27 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

3 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

4 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

13 saat önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

15 saat önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.