Canım Anne

Tığ işi bardak altlığı yapılışı

Tığ işi bardak altlığı yapılışı

Tığ işi bardak altlığı yapılışı tığ işi en güzel ve zevkle yapılan el işlerimiz arasında yer almaktadır. Bardak altlığı modelimiz elinizde kalmış ipleri değerlendirmek adına renk renk yapacağınız şık modeldir.

Günümüz şartlarında hazır kullanımlar oldukça fazladır. Tabi ki el emeğinden vazgeçemeyen arkadaşlarımız oldukça fazladır. Örgü modellerini sevmeleri ve çoğunlukla el emeklerini kullanımını tercih eden ev hanımlarımızda bulunmaktadır. Bizlerde sayfamızda el işine dair bir çok tığ işi ve örgü modellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü bardak altlığı modelleri sunumlarda oldukça şık durmaktadır. Kızlarının çeyizlerinde el işlerine yer veren annelerimiz el emeğinin bir çok modelini uygulamaktadırlar. Tığ işi bardak altlığı takım olarak değerlendirebilirsiniz. Bardak ve tabak için uygulayarak sunumda görselliği arttırabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi bardak altlığı yapılışı

Bardak altlığı yapımı

İstediğiniz ip tercihinde bulunabilirsiniz.

İp ve elinize göre tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak sihirli halka yapalım veya zincir çekerek halka oluşturabilirsiniz. Halkanın içine trabzan uyguluyoruz, toplamda 20 trabzan uyguluyoruz. Farklı renk iple 5 zincir çekelim ve 2 tranzan atlayıp iki trabzan boşluğuna trabzan yapıyoruz. Aralarda 3 zincir çekelim sırayı tamamlayalım. Toplamda 10 kafes yapmış oluyoruz. Yine farklı renkle üç zincir çekelim ve kafeslerin içine trabzan yapıyoruz. Modelimizin detayı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif tekniği ile bardak altlığı yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Sibelle örgü youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tığ işi bardak altlığı yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ