Tığ işi bebekler için mama önlüğü yapılışı

Tığ işi bebekler için mama önlüğü yapılışı

Tığ işi bebekler için mama önlüğü yapılışı el emeği sevenler için harika görselliği olan mama önlüğü yapılışını siz değerli takipçilerimiz için sunuyoruz. Örgü modellerinde en çok yapılan tığ işi örgü modelleridir. Bebek örgü modelleri de annelerimizin çok sık uyguladığı el işleri arasındadır. Sizler için güzel fikir olabilecek mama önlüğü yapımını video anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Farklı renk seçeneği ve süsleme detaylarını kendi zevkinize göre yaparak kullanabileceğiniz tığ işi mama önlüğünü uygulayabilirsiniz.

Bebek örgü modellerinde bir çok örgü tekniği kullanılmaktadır. Sayfamızda oldukça fazla bebek örgü modelleri bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı olarak sizlere sunulması yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi bebekler için mama önlüğü yapılışı

5 Renk ip kullanılmıştır. Model anlatımında lif ipi kullanımı tercih edilmiştir. Elinizde koton veya farklı iplerinizi değerlendirebilirsiniz.

Tığ seçimi ip ve elinize göre ayarlayabilirsiniz.

Trabzan tekniği ile örülmüştür.

90 zincir çekip beşinci zincire batıp ikili trabzan yapalım sırayı tamamlayalım, aynı teknik ile toplamda 24 sıra örülmüştür. Devamında iki uçtan keserek omuz kısımlarını uyguluyoruz.

Süsleme detaylarını yaparak dikip modeli bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Modeli uygulayan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi, tığ işi örgü modelleri, bebek örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tığ işi bebekler için mama önlüğü yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ