Tığ işi bere modeli yapılışı

Tığ işi bere modeli yapılışı

Tığ işi bere modeli yapılışı kışın kıyafetlerimizi tamamlayan en şık aksesuarımız olan bere yapılışları canimanne.com sayfamızda sizlerin beğenisi bekliyor. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız yazımızın içindeki linklerden farklı bere yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Tığ işi bere modelimiz yapılışı 8,9,10, çocuk için uygundur. Modelimizi kendiniz içinde uygulaya bilirsiniz. Sevdikleriniz içinde yaparak hediye edebileceğiniz en güzel el emeği armağan olacaktır.

Farklı renklerde kıyafetlerinize uygun olarak yaparak uyumlu giyinmeyi seviyorsanız kış mevsiminin favorileri olan tığ işi bere modelimizi yapmaya ne dersiniz?

Özellikle tığ işi bere modelleri arayanlar için oldukça güzel ve yapılışı video anlatımlı olarak sizler sunumunda olmaktadır. İlk olarak yapmayı düşünen arkadaşlarımız için istediğiniz bere yapımı için uygun ip alabilirsiniz arka kısmında tığ numarası için bilgi olabilir. Yoksada ipin kalın veya ince olmasına göre seçilmelidir. Daha rahat örmek adına işiniz kolay olsun. En güzel tığ işi modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi bere modeli yapılışı

Tığ işi bere modeli detayları ve yapılışı

Tığ İşi Çocuk Bere Modeli Örgü Modelleri (8,9,10 yaş)

Nako lüks minnoş örgü ipi tercih edilmiştir.

1 yumak yeterli olmaktadır.

3 Numara tığ tercihi

Beremiz 8.9,10 yaş kız çocukları için yetişkinlerin de kullanabileceği güzel kolay bir model.

Baş çevresi mezura ile ölçüm alındıktan sonra kaç cm ise o kadar zincir çekilir.

Ben model de 135 zincir 51 cm ile başladım. Halka oluşturup zincir içine 3 lü trabzan bir sıra yapılır. Sonra üzerine lastik örülüp tamamlanır. 3 sıra motif çiçekten oluşmaktadır. Yetişkin için yapılacaksa 6 motif çiçek yeterlidir.

Tığ işi, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak destekleye bilirsiniz. Video anlatımlarımız için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Tığ işi bere modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bere yapımı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ