Tığ işi büstiyer ve şemaları

Tığ işi büstiyer ve şemaları

Tığ işi büstiyer ve şemaları görsel resimli anlatımlı güzel büstiyer modellerini uygulayabilirsiniz. Örgü büstiyer modeli bikini üsttü yapılışını video anlatımlı olarak yazımızın içinde yer verdik iyi seyirler. Model anlatımlı video olarak örgü sevenlerle buluşması modelin daha kolay uygulanmasında oldukça fayda sağlayacaktır.

Tığ işi büstiyer modelini yaz renklerine uygun ip ile uygulayarak kendi tarzınızı ve modaya uyumlu renkler kullanımı daha şık olmanızı sağlayacaktır. Yapılışı zor olmayan tığ işi modelidir. Farklı tığ işi örnekler için linke veya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Tığ işi yelek modelleri, motif örnekleri, yelek şal modelleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Tığ işi büstiyer yapımı, örgü büstiyer bikini üstü yapımı, tığ işi örgü modelleri, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi büstiyer ve şemaları

(click picture to enlarge) Resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.

İlk önce kup kısımlarını yapacağız ondan sonra birleştireceğiz, birleştirdikten sonra alt kısmındaki modelini yapacağız, en son askıları ile tamamlayacağız Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim arkadaşlar standart olduğu için şu an 38 beden çalışacağız 36-38 ama 40 ve 42 bedenlerini sayılarını da vereceğim. Biz 5 numara 1.50 mm tığ kullandım. Eğer sizin elinizde varsa 0 numara 2 mm tığ da kullanabilirsiniz. İp merserize batik bir ipten yaptık. Devamı için mutlaka videomuzun tamamını izlemenizi rica ediyoruz. Bu ve bunun gibi yeni videoların gelmesi için kanalımıza abone olabilir, videoyu beğenebilir veya yorup yapıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ