Tığ İşi Çocuk Eldiveni Yapılışı

Tığ İşi Çocuk Eldiveni Yapılışı

Tığ İşi Çocuk Eldiveni Yapılışı 

Canimanne.com YOUTUBE Kanalına Hoşgeldiniz

Tığ işi çocuk eldiven yapılışı kış mevsiminin en güzeli olan örgü ve örgü modelleri olunca bizlerde en şık örgü modelleri ile karşınızda olmaya devam ediyoruz.

Tığ işi sevenler için sevenler için harika bir tığ işi eldiven yapımı oldukça kolay ve detaylı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Tığ işi çocuk eldiven yapımı kış mevsiminde en çok kullanılan kıyafetlerimiz arasında olmaktadır. Çocuklar içinde en çok istenilen bir ürün olmaktadır. Kıyafetlerine uygun renklerde yapılarak uyumlu olmasını sağlaya bilirsiniz.

En güzel örgü modellerinde sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ İşi Çocuk Eldiveni Yapılışı

Tığ işi çocuk eldiveni detayları ve yapılışı

İstenilen ip markası tercih edile bilir.

1/3 yaş için uygundur.

Orta kalınlıkta bebe ip tercihi

Tığ seçimi 2,75 mm olarak kullanılmış

13 zincir çekerek başlayalım. Enine doğru örülecek bilek kısmını hazırlayacağız, her zincirin içinden sık iğne yaparak başlıyoruz.

Ters çevirip zincir çekip ilk sık iğnenin tepesine batım devam ederek bu şekilde ilerleyerek devan ediyoruz. Bilek boyuna ayarlaya bilirsiniz. İstediğiniz yaş gurubuna göre ölçüp ayarlaya bilirsiniz.

Biten lastik boyunu tığ birleştirelim. Üç zincir çekerek üçlü trabzan yaparak her bir sıraya batıyoruz. Birinci sırayı bitirelim ikinci sırada ise aynı yere üç defa batarak baş parmağın olduğu kısma arttırma yapıyoruz devamında her sıraya tekli trabzan yapıp sırayı tamamlayalım. Daha detaylı anlatım için video anlatımını izleye bilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdide kolay gelsin diyorum.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için sizlerin desteklerinize ihtiyacımız var.

Tığ işi çocuk eldiveni yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ