Tığ İşi Emniyet Kemeri Modelleri

Tığ İşi Emniyet Kemeri Modelleri

Tığ işi ile yapılan ürünler gün geçtikçe artmakta ve farklılaşmaktadır. Eskiden sadece çeyiz sandıklarımızı süsleyen tığ işi ürünler, günümüzde kullanım alanını oldukça genişletmiştir. Hiç aklınıza gelmeyecek alanlarda dahi tığ işi ürünleri görmeniz mümkündür.El emeği ile yapılmış ürünlere olan düşkünlük gün geçtikçe artmakta ve el emeği ürünlere olan rağbet sürekli bir artış göstermektedir. El emeği, göz nuru ürünler, parçalar hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetli ve değerlidir. Çünkü el emeği ürünler tektir ve size özeldir.

tig-isi-emniyet-kemeri-modelleri-4

Birçok kişinin aklına gelmeyecek alanlarda dahi tığ işi ürünler kullanılmaya başlamıştır. Bunlardan biri de tığ işi  emniyet kemeri yapımıdır. İlk bakışta gerçekten de zor akla gelebilecek çalışmalardan biridir. Ancak son zamanlarda fazlasıyla tercih edilmeye başlamıştır. Emniyet kemerinin boyutuna göre kılıf şeklinde öreceğiniz örgüyle emniyet kemerinizi kaplayabilirsiniz. Hem farklı, hem şık olmayı sevenler için iyi bir tercih olabilir.

tig-isi-emniyet-kemeri-modelleri-3

  Emniyet kemeri yapımında tek renk ile yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Arabanızın rengine ve modeline uygun olarak tasarlayacağınız emniyet kemerinizi daha şık hale getirmek tamamen sizin elinizdedir.

tig-isi-emniyet-kemeri-modelleri-2

Düz bir şekilde tığ ile ördüğünüz kılıfı farklı motifler ve figürler kullanarak daha şık bir hale getirebilirsiniz. Düz şekilde ördüğünüz kılıfın üzerini yaprak, çiçek gibi motifler ile süsleyebilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uygun şekilde süsleyip bu şekilde kullanabilirsiniz. Sizde eğer farklı olmayı, farklılık yaratmayı seviyorsanız bu fikir tam da size göre olacaktır.

tig-isi-emniyet-kemeri-modelleri-1

Sizde farklı emniyet kemeri yapımı için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. En ince detaylarına kadar nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ