Canım Anne

Tığ işi etol modeli şal yapımı

Tığ işi etol modeli şal yapımı

Tığ işi etol modeli şal yapımı farklı etol ve şal modeli arayan arkadaşlarımız için şık tığ işi örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi modelleri hanımlarımızın en çok tercih ettiği örgü grubu içinde yer almaktadır. Tığ işi modellerin örnekleri aranan örnekler arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay olan tığ işi modelleri yaz mevsiminde örgü modellerinde şık kıyafetler yapımında ilk sırada yer almaktadır. Yaz mevsiminde tığ işi modeller daha çok kullanılmaktadır.

Tığ işi modelimizden istediğiniz model için kullanabilirsiniz. Atkı içinde düşünülebilir. Farklı tığ işi örnekleri ve yapılışları için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni güzel video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tığ işi etol modeli şal yapımı

Malzemeler: Alize angora gold şal ipi
3 numara 2.5 mm tığ

Yapılışı: Modelimizi isterseniz etol olarak isterseniz yelek olarak hatta atkı olarak hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz uzunlukta çok sıkı olmayacak şekilde zincir çekiyoruz ve sıra başında 5 trabzan yaptıktan sonra üst üste iki tane fıstık yapıyoruz 8 zincir atlayıp 5 tane ikili trabzan yapıp iki tane fıstık yapıyoruz sıramız bu şekilde ilerliyor ve bir üst sırada ikili fıstıkların arasına trabzan aradaki trabzanlarin üstüne 3 tane trabzan örüyoruz. Bu şekilde modelimiz ilerliyor fıstıkların arasındaki tek trabzanı yaptığımız yere 3 trabzan, 3 trabzan olan yere tek trabzan yapıyoruz. Fıstık uygulaması, trabzan ve zincirden oluşan modelimizin yapılışı hem çok kolay hemde çabuk ilerliyor. Sizlerde dilediğiniz renklerle ve istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin.

Tığ işi modeller, örgü tığ işi modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tığ işi etol modeli şal yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ