Tığ işi gösterişli fiyonk yapımı

Tığ işi gösterişli fiyonk yapımı

Tığ işi gösterişli fiyonk yapımı en güzel ve kolay fiyonk nasıl yapılır? Çok amaçlı tığ işi fiyonk yapılışının video anlatımı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi gösterişli fiyonk modeline nerelerde kullana biliriz? ilk aklımıza gelen harika saç bandı yapılışında bir fiyonk güzel olur.

Fiyonk modelini örgü patik modellerinde şıklığı yakalamak adına harika bir tercih olabilecek kadar şık duruşu olabileceğini düşünüyorum.

Tığ işi fiyonk yapılışı istediğiniz büyüklük veya küçüklük olarak yaparak, kız çocuklarının hırka, yelek, kazak süslemelerinde kullana bileceğiniz bir örgü fiyonk modeli sizleri bekliyor.

Diğer alternatif aldığımız penye kıyafetleri bazen ön kısmında kız resmi olabiliyor. Saçında fiyonk baskısı olabilir. Sizde örerek oraya dikebilirsiniz. Benim en çok sevdiğim bu tarz modeller uygulamak kıyafetlere ayrı bir hava katmaktadır. Sizlerin tercihleri farklı olabilir. Nerelerde kullanmak isterseniz hepsi şık ve güzel olacaktır.

Çok farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın

Tığ işi gösterişli fiyonk yapımı

Tığ işi gösterişli fiyonk modeli detayları ve yapılışı

Tığ işi fiyonk yapımı

İstediğiniz renk ve marka ipe kullana bilirsiniz ben patik ipi tercih ettim.

1.55mm tığ kullandım.

Tığ işi fiyonk bir çok örgü modelleriniz de süsleme olarak kullana bilirsiniz En güzeli babet patik tarzı örgüler için kullanılır

Yapılışı: 2 zincir atarak başlıyoruz ilk sıra 2 sığ iğne 2. Sıra 4 her sırada sık iğnelerimizi 2 tane artırarak 20 ye ulaşıyoruz 10 sıra boyunca hiç artırmadan sık iğne yapmaya devam ediyoruz ve yine 2 şer tane azaltarak tekrar 2 sık iğneye iniyoruz ipimizi kurmadan aynı şekilde ilk yaprağın üzerine 2. Yaprak yapıyoruz kenarı sık iğne ile kapatıyoruz fiyonk şeklini vererek kaydırma tekniğiyle birleştiriyoruz ortası için ben beyaz ip sardım sizde dilerseniz değiştire bilirsiniz örgü veya farklı bir süsleme ile yapabilirsiniz.

Tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Tığ işi gösterişli fiyonk yapımı video anlatımlı olarak buradan tıklayarak uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel örgü fiyonk yapılışı için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ