Canım Anne

Tığ işi kalp motifi yapımı

Tığ işi kalp motifi yapımı

Tığ işi çok gösterişli tığ işi kalp yapımı yada kalp motifi anlatımı ile sizlerleyiz. Bizler örgü modellerinin süslemesi için hazırlarken, sizlerle de tığ işi kalp modelini paylaşmak istedik. İster süsleme maksatlı, ister çok sayıda motif yapıp ekleyerek kullanabilirsiniz. Hatta takı tasarımlarında ve anahtarlık yapımında kullanabileceğiniz güzel bir motif. Kalp detaylı olması sebebiyle teması sevgi, aşk, dostluk olan özel konseptlerde de kendine yer bulabilir. İstediğiniz gibi değerlendirmek tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Sizler yaptığınız tığ işi kalp örneğini bizler ile @canimannecom instagram sayfamızı etiketleyerek paylaşırsanız çok seviniriz ve yaptığınız örgü kalp modellerini yeniden paylaşarak (repost) paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Günümüzde motifler ve örgü detayları alışıla gelmişin dışında pek çok alanda kullanılıyor. El emeğinin değerini bilen insan bu motifleri her yere yakıştırmayı başarıyor. Bu çalışmada hazırlamış olduğumuz kalp detaylı motif yeni örgüye başlayan arkadaşlar için de oldukça kolaydır.

Sitemizdeki birçok tığ işi motif modeline göz atmayı da ihmal etmeyin.

Çalışmalarımızın devamlılığı için desteklerinizi muhakkak bekliyoruz. Video altında kıymetli yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Videomuzu izledikten sonra sosyal hesaplarınızda paylaşarak da bizlere destek olabilirsiniz.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın …

Tığ işi kalp motifi yapımı

Bu videoda şu konular yer almaktadır; Tığ işi kalp anahtarlık yapımı tığ işi kalpli patik modelleri tığ işi kalp motifi tığ işi kalp modeli tığ işi kalp nasıl yapılır kalp desenli tığ işi tig ile kalp yapilisi tığ işi kolay kalp yapımı tığ işi küçük kalp yapımı tığ işi minik kalp yapımı tığ işi kalp yapımı örgü modelleri tığ işi kalp nasıl örülür tığ işi örgü kalp nasıl yapılır tığ işi kalp örnekleri tığ işi kalp örneği.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ