Tığ işi katmer çiçek yapılışı

Tığ işi katmer çiçek yapılışı

Tığ işi katmer çiçek yapılışı örgü süsleme modelleri nasıl yapılır ? tığ işi çiçek modeli video anlatımlı yapılışı bir çok örgü süslemelerinde kullanabileceğiniz modelleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Krokodil fiyonk yapımı gibi tığ işi modellerini sizler için sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Örgü detaylarında yardımcı olacak çiçek modellerini video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Tığ işi katmer çiçek örneğini patik modellerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Atkı uç kısımlarına dikilebilir; bere modellerinde, saç bantlarında, kazak, hırka, lif modelinde, sizlerin tercih ettiği birçok örgü modellerinde tığ işi çiçek modelini kullanabilirsiniz.

Tığ işi katmer çiçek yapılışı

Model anlatımında patik ipi kullanılmıştır. Sizler yapacağınız örgü modelinin ipini kullanabilirsiniz.

3 Numara tığ seçimi

İğne ve iplik

Boncuk

İlk olarak sihirli halka yapalım. 3 Zincir çekelim 12 tırabzan halkanın içine yapalım. İlmek kaydırma yöntemi ile birleştirelim 7 zincir çekelim ilk zincire batıp zinciri sıkıştıralım tığımıza bir kez dolayıp zincire 11 kez sarıp hepsini birlikte toplayalım. İkinci tırabzana sabitleyelim. İlk sırada 6 yaprak oluşturuyoruz. Sonrasında tekrar yaprakların arkasından yuvalar oluşturup yaprak modelini uyguluyoruz. Modelin detayına ulaşmak için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi çiçek yapılışı, süsleme örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Patik süslemeleri tığ işi çiçek yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi katmer çiçek yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ