Tığ işi kolay bebek yeleği yapımı

Tığ işi kolay bebek yeleği yapımı

Tığ işi kolay bebek yeleği yapımı bugün kız çocukları için harika bir yelek modeline yer verdik, umarım annelerimiz, hanımlarımız yelek modelimizi beğenerek severek yapmalarını diliyorum.

Yapımı tığ işi olan yelek örneğimiz kolay yapıla bilen video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır. Renk seçimi ip markası sizlerin tercihine kalmıştır. Tığ seçimi ipinizin kalınlığına göre değişim gösterecektir.

Kız çocukları için çok kullanışlı olan yelek modelleri farklı modeller örneklerle annelerimizin beğenisine sunuyoruz. Özellikle tığ işini seven veya tığ işi bilen arkadaşlarımız için tığ işi kolay bebek yeleği yapılışı sizlerin favorisi olacaktır.

Torunları olan büyüklerimizi, teyzeler, halalar sizleri de örneğimize göz gezdirmeye veya yapmaya bekliyoruz. Yeni güzel örgü modellerinde birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi kolay bebek yeleği yapımı

Tığ işi kolay bebek yeleği detayları ve yapılışı

82 Zincir ile başlayan geri dönüş için üç ilave zincir çekimi ile ikili trabzan yapılarak devam ediyoruz.

12 Trabzan ön için 24 trabzan arka kısım için kollar içinse 15 trabzan çekilerek ayrılıyor. Trabzanlar ikili olarak örülmektedir. Uç kısım için 12 trabzan devam etmiştir.

2 Ci sra da ise artışlar başlıyor. Üçüncü sıraya başlarken üç zincir çekerek ve artış yerlerine dikkat ederek sırayı aynı tamamlayalım.

8 Sıra aynı şekilde devam edelim 9 sırada kolları ayırarak sonra ki sırada örneğimizi kurmaya başlaya bilirsiniz. Daha detaylı yapılışı için video anlatımını izleye bilirsiniz. Şimdiden yapacak arkadaşlarımıza kolay gelsin.

Tığ işi, örgüler, bebek yeleği yapımı, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Beğeni paylaşımlarla bizleri destekleye bilirsiniz.

Tığ işi kolay bebek yeleği yapımı için video anlatımlı olarak izleye bilirsiniz.

Örgü aşkım kanalın abu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ