Canım Anne

Tığ işi motif yapılışı

Tığ işi motif yapılışı

Tığ işi motif yapılışı kalan örgü ipler ile renk renk şahane motiflerden hırka, kırlent, battaniye, gibi modellerde tercih edebilirsiniz. Lif modeli için farklı alternatif olacaktır. Faklı ip renkleri ile çanta yapımında oldukça güzel olacağını düşündüğümüz motif yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çok amaçlı motif bir çok yerde kullanılabilir bir model rengarenk ipleri değerlendirmek için çok güzel bir alternatif olacağını düşündüğümüz bu şık motifleri bir çok örgü tekniğinde kullanabilirsiniz.

Kalan bir çok iple uyumlu renk tonlarını seçerek atkı yapabilirsiniz. Elinizdeki parça ipleri değerlendirmek adına güzel modeller ortaya çıkacaktır. Yeni tığ işi örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tığ işi motif yapılışı

Gerekli malzemeler

1 Rengarenk ipler

2.3 Numara tığ kullandım

Makas

6 Zincir ile ve 16 zincirle başlanıyor motif artırmalarından sonra üst kısmı çiçek motifi örülüyor çok akıcı çok eğlenceli bir model bir o kadar da şık bir model detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz..Örecek hanımlara şimdiden kolay gelsin..

Tığ işi, örgü motif yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi gül yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi motif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Muhteşem lifler kanalına bu güzel motif için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ