Tığ işi örgü modelleri yapımı

Tığ işi örgü modelleri yapımı

Tığ işi örgü modelleri yapımı yaz boyunca en çok tercih edilen örgü modellerinin başında tığ işi örgü teknikleri gelmektedir.

Tığ işi örgü modeli yaz için bluz, yelek, çanta yapımında kullanıla bilecek örneklerdir. Sayfamızda tığ işi modelleri oldukça fazla bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek size uygun beğendiğiniz modeli seçerek yaz için en güzel yelekleri yapabilirsiniz.

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni farklı tığ işi ve örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi örgü modelleri yapımı

Model anlatımında yazlık ince ip ve 2 numara tığ kullanılmıştır.

3 katları zincir çekip örgüye başlanır.

Zinciri örülecek örgüye göre ayarlanır.

İlk sıradan model başlanır. İlave zinciri 3 tane çekip 4 zincire 3 lü trabzan yapılır. Bununla birlikte 3 tane trabzan yapılır. Alt zincirden 3 zincire 1 tane trabzan yapalım.

3 Zincir çekelim. Trabzan arasına 3 tane 3 lü trabzan yapalım. Alt zincirden 3 zincire 1 tane trabzan yapalım. Yan yana 3 tane trabzan yapalım. Sıra sonuna kadar devam edelim ve sıra bitimini 3 tane trabzanla tamamlayalım.

3 Zincir çekelim. Geriye dönüp 3 tane trabzan yapalım. 2 zincir çekelim. 4 trabzan sık iğne yapalım. 2 zincir çekelim. 3 tane trabzan yapalım. 2 zincirle 4 trabzana sık iğne ve 2 zincirle 3 tane trabzan yapalım bu şekilde sırayı tamamlayalım. Örnek 2 sıradan oluşuyor. Sıra tekrarı ile devam edilmektedir. Kolay gelsin.

Tığ işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İki şiş modeli arayanlar için bal peteği örgü modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Tığ işi örgü modelleri yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel tığ işi modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ