Canım Anne

Tığ işi örümcek ağı hırka ve şeması

Tığ işi örümcek ağı hırka ve şeması

Tığ işi hırka modelleri nasıl yapılır ? hırka modelleri nasıl yapılır ?

Tığ işi örümcek ağı hırka ve şeması motif detaylı tığ işi hırka modellerini sevenler için oldukça kolay ve şık hırka modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Hırka modelleri en çok tercih edile kıyafetler arasında yer almaktadır. Mevsimine göre farklı ip değişimi yapılarak örülen hırka modelleri çok sık giydiğimiz ve kullanışı rahat olan hırka modellerini el emeği seviyorsanız şemalı modelimizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Hırka modellerin el emeklerinin en çok tercihi de hazır hırka modellerine daha çok sıcak tutmasıdır. El örgüsü hırkalar ip seçimini kendiniz yaptığınız için yün ipleri seçerek hazır naylon hırkalardan daha uzun ömürlü olduğunu göreceksiniz. Hırka örnekleri uzun, kısa, baklava dilimli, bir çok ipi karıştırarak renkli hırka yapabilirsiniz.

Hırka modelleri sadece büyükler için yapılmamaktadır. Bebek hırka modelleri ve yapılışları sayfamızda oldukça fazladır, yeni en güzel bebek ve çocuk örgü hırka modellerini canım anne sayfamızda ve youtube kanalımızda bulabilirsiniz.

Sayfamızda örgü modelleri oldukça fazladır, birçok örgü modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Örgü modelleri hırka örnekleri içinde sayfayı takip edebilir veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bebek hırka modelleri ve yapılışları için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Değişik el örgüsü bayan hırka modelleri için linke tıklayabilirsiniz.

Tığ işi, örgü ve el işleri, tığ işi hırka modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız, Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tığ işi örümcek ağı hırka ve şeması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ